KONKURS LITERACKI

“ ŚWIĄTECZNE ZAMIESZANIE I SPOSOBY NA NIE ”- konkurs literacki

Z pewnością znacie wiele wierszy i bajeczek , których bohaterem jest Mikołaj, Bożonarodzeniowa choinka , kolędowanie , Wigilia ale ich autorami są dorośli. Dlatego zapraszamy Was – drogie dzieciaki – do stworzeniu własnego wierszyka lub bajeczki . Opiszcie w nich co Was cieszy , bawi ; czego nie lubicie w tym przedświątecznym zamieszaniu , na co z niecierpliwością czekacie i w Świętach Bożego Narodzenia uwielbiacie . Prosimy dorosłych o pomoc w zapisaniu wymyślonych przez dzieci utworów.

Wymogi dotyczące prac konkursowych :

  1. Praca konkursowa polega na przygotowaniu jednego utworu literackiego : wiersza lub krótkiej bajeczki – który tematem będą przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia i to co jest związane z samymi świętami .
  2. Maksymalna objętość pracy konkursowej zapisanej odręcznie lub w formie elektronicznej : 1 strona formatu A4
  3. Pracę konkursową należy zgłosić w formie elektronicznej w formacie : MS Word lub PDF a w przypadku prac zapisanych odręcznie w formie
    skanu w formacie PDF
  4. Praca konkursowa ma być wymyślona samodzielnie przez uczestnika .
  5. W konkursie biorą udział tylko prace indywidualne.
  6. Przygotowany wiersz lub bajka może być uzupełniona ilustracją wykonaną przez autora/autorkę wiersza lub bajeczki.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 5 , 6 lat z naszej dzielnicy. Prace na konkurs można zgłaszać do dnia : 21.12.2023r. poprzez
formularz konkursowy na adres : p77@eduwarszawa.pl.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej organizatora konkursu , którym jest Przedszkole Nr 77 Akademia Pana Kleksa w Warszawie dnia : 29.12.2023r.

PRZEDSZKOLE NR 77 Akademia Pana Kleksa ZAPRASZA : )))

Skip to content